25 marca 2015

Transcend Drive Pro 200 - video recenzja


   Jakiś czas temu odezwała się do mnie firma Transcend z pytaniem: czy chciałbym przetestować ich najnowszy produkt wideorejestrator Drive Pro 200? Jako, że zauważyłem, jaką popularnością cieszą się w internecie filmy nagrane rejestratorami stwierdziłem, że podejmę się tej próby i sprawdzę na własnej skórze jak jeździ się z wideorejestratorem za przednią szybą.


Skoro dostałem możliwość przetestowania kamerki, to trudno żebym opisywał swoje wrażenia tekstem. Dlatego stworzyłem dla Was video recenzję produktu Transcend Drive Pro 200, do której obejrzenia zachęcam ;)


Transcend Drive Pro 200 to urządzenie, które dzięki wysokiej jakości nagrywanego obrazu nadaje się także do nagrywania pięknych widoków oraz szybkich samochodów ;) #carspotting


Podsumowując muszę napisać, że wideorejestrator Transcend Drive Pro 200, to jak dla mnie idealna propozycja dla kierowców, którzy szukają kamery, która zapewni im wysoką jakość nagrań, rozbudowaną funkcjonalność oraz mnóstwo dodatkowych akcesoriów, które oferowane są w standardzie. Karta pamięci, 3,5 metrowy kabel zasilający, dodatkowe przejściówki. Jedyne czego mi osobiście zabrakło to przyssawki, której niestety nie otrzymujemy w standardzie, bo jest ona oferowana jedynie jako dodatkowe akcesorium. Z kolei jeżeli mówimy o funkcjonalności, to zabrakło mi lokalizatora GPS, który do nagrywanego materiału dodawałby aktualną pozycję samochodu. Piszę o tym, ponieważ w produktach konkurencji w tym przedziale cenowym jest to już standard a tutaj tego zabrakło.


Czy kupiłbym to urządzenie do swojego samochodu ? Zdecydowanie tak, ponieważ podczas mojej eksploatacji zobaczyłem, że wideorejestratory są strasznie przydatne w samochodach, bo dzięki nim zawsze mamy ze sobą świadka tego, co wydarzało się na drodze. Nie mówiąc oczywiście o tym, że wideorejstrator Drive Pro 200 nie musi być zawsze traktowany jako czarna skrzynka naszej podróży, bo dzięki wysokiej jakości nagrań może nam posłużyć za kamerę, którą nagramy piękne widoki lub ciekawe sytuacje na drodze.

Jeżeli szukasz dla siebie wideorejestratora to z czystym sercem mogę polecić ci produkt Transcend Drive Pro 200, który spełnił wszystkie moje oczekiwania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz