24 grudnia 2013

(#36) A żarówki Philips X-treme Vision jadą do ...


Nadeszła w końcu ta wiekopomna chwila, aby ogłosić wyniki pierwszego konkursu na moim blogu. Już na wstępie chciałbym wszystkim bardzo podziękować za Wasze zgłoszenia, których było naprawdę sporo, czym mnie miło zaskoczyliście. Wasza kreatywność przerosła moje najśmielsze oczekiwania, gdybym tylko mógł, to każdemu z Was rozdałbym bym po komplecie żarówek. Niestety do rozdania miałem tylko 3 komplety, których zwycięzców chciałbym Wam przedstawić.
W kategorii H4, w której do rozdania miałem dwa komplety żarówek:

Pierwszy komplet żarówek H4 jedzie do: Daniela (link), który w bardzo fajny sposób przedstawił dlaczego żarówki H4 należą się jego Hondzie Civic V generacji. I jako jedyny pokazał swój samochód, w tym wypadku "Hanie", która stanowczo domaga się nowych żarówek :)
Drugi komplet żarówek H4 jedzie do użytkownika o nicku: Wumpik (link), który w swoim wpisie przedstawił problem każdego polskiego kierowcy. Mianowicie problem jakim jest kupienie i dobranie odpowiednich żarówek samochodowych. Drogi Wumpiku mam nadzieję, że z żarówkami Philips nie będziesz musiał już jeździć po serwisach i ich reklamować :)

W kategorii H7, w której do rozdania miałem tylko jeden komplet żarówek postanowiłem nagrodzić Artura4 (link), który chce pomóc Audi A4 jego dziadka, który sam też na co dzień jeździ, a które to ma poważne problemy z żarówkami i elektryką po nieszczęśliwym wypadku z przyczepką. Mam nadzieję, że nowe żarówki H7 choć trochę pomogą strapionemu problemami Audi A4.

Jeszcze raz bardzo dziękuje za wszystkie wierszyki, mądre stwierdzenia i kreatywne pomysły, gdybym tylko mógł nagrodziłbym Was wszystkich, jednak jak już mówiłem miałem ograniczoną ilość nagród. Mam gorącą nadzieję, że zwycięzcy będą cieszyli się z prezentów, a same żarówki rozświetlą Waszą drogę. Bardzo a to bardzo chciałbym także podziękować firmie 
Philips Lighting Poland bez której zaangażowania nie było by tego konkursu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz