15 grudnia 2013

(#35) Konkurs: Wygraj najlepsze żarówki samochodowe Philips X-treme Vision


Idą święta, idą święta każda buzia uśmiechnięta :) Ja Misiek chciałbym żeby Wasze buzie były jeszcze bardziej uśmiechnięte i dlatego razem z firmą Philips Polska postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs, w którym do wygrania będą trzy komplety żarówek Philips X-treme Vision, moim zdaniem najlepszych żarówek samochodowych.

W sierpniu tego roku podzieliłem się z Wami testem nowych żarówek Philips H4 X-treme Vision, które reklamowane były jako dające 100% więcej światła. Montując je do swojego samochodu trochę nie dowierzałem w slogany typu "sto procent więcej świtała" traktując je bardziej jako wymysły marketingowców z firmy Philips, jednak jak się później okazało nie były to wymysły, a szczera prawda. Żarówki zaskoczyły mnie swoim jasnym światłem, które bardzo dobrze rozświetla drogę i jest o niebo lepsze od tego jakie dawały mojej poprzednie żarówki. Jak sami widzicie nie sprzedaje Wam kota w worku, a chce oddać w Wasze ręce produkt, który sam sprawdziłem i jestem jego zadowolonym użytkownikiem


Jeżeli nie wierzycie zobaczcie mój test, gdzie nowe żarówki H4 X-treme Vision gromią moje dotychczasowe żarówki (link). Philips Polska uznał, że skoro zrobiłem taki fajny test, to wypadałoby także nagrodzić jakoś moich fanów. Dlatego właśnie firma Philips ufundowała specjalnie dla Was trzy komplety żarówek X-treme Vision (dwa komplety H4 i jeden komplet żarówek H7) 

Jak możecie wygrać nowe żarówki ?

Zadanie dla Was, aby wygrać żarówki X-treme Vision musicie mnie przekonać, że to właśnie Wam należą się one najbardziej. Jak zatem powinno wyglądać Wasze zgłoszenie konkursowe ? W dowolnej formie (daje Wam wolną rękę abyście mogli popuścić wodze Waszej fantazji robiąc zdjęcia, pisząc opowiadania etc.) powinniście przedstawić jak najdziwniejszą przygodę ze swoimi starymi żarówkami. Na przykład że zawiodły Was podczas długiej nocnej podróży, źle oświetlały drogę, notorycznie się przepalały, a może coś jeszcze. Osoba, która przekona mnie, że to jej żarówki są najgorsze, a historia najciekawsza dostanie ode mnie komplet nowiutkich Philipsów jako rekompensatę dotychczasowych trudności i bólów za kierownicą. Ja ze swojej strony gwarantuję, że nic złego podczas użytkowania żarówek Philips już was nie spotka :)
 
Sprawy techniczne:
 
-Bardzo proszę abyście swoje zgłoszenia do konkursu umieszczali pod tym wpisem do dnia 22 grudnia, a dokładnie do godziny 23:59

-Nie zapomnijcie także, aby przed swoim zgłoszeniem konkursowym zaznaczyć o jaki komplet żarówek walczycie H4 czy H7.


-Ja ze swojej strony gwarantuję, że do mojej komisji gier i zakładów powołałam całą swoją rodzinę, której wyniki obrad przedstawię Wam na blogu 24 grudnia, aby jeszcze bardziej rozświetlić Wasze święta :) 

Moi drodzy wyzwólcie zatem swoją kreatywność i ruszajcie do walki o nowe żarówki Philips X-treme Vision :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz