17 października 2015

Top Gear Live 2013 - wspomnienia


   Już za siedem dni Stadion Narodowy po raz drugi odwiedzi trójka charyzmatycznych brytyjskich prowadzących, którzy zasłynęli głównie tym, że prowadzili kiedyś mało znany program motoryzacyjny w brytyjskiej telewizji. Czekając na ich drugi występ chciałbym się z Wami podzielić moimi wspomnieniami sprzed dwóch lat, kiedy to pierwszy raz zobaczyłem ich występ na żywo :)

Jak śpiewał znany bard, poeta, perkusista Sidney Polak: "....dobre momenty, jak fotografie trzymam w swej głowie jak w starej szafie". Idąc tym tropem chciałbym się z Wami podzielić moimi niepublikowanym nigdy wcześniej materiałami z Top Gear Live 2013, które w mojej szafie (na dysku) przeleżały już wystarczająco długo czasu czekając na publikację. Dobrymi monetami trzeba się dzielić, więc już najwyższa pora zaprosić Was do obejrzenia mojego wspominkowego filmu sprzed dwóch lat.


Bilety już wydrukowane, samochód zatankowany a ja spakowany i gotowy :) Mam nadzieję że i Wy pojawicie się na Stadionie Narodowym w przyszłą sobotę, a jeżeli z różnych względów nie możecie być w tym czasie w Warszawie, to gorąco polecam obserwować moje profile społecznościowe (facebook, twitter, you tube) na których będę na bieżąco relacjonował Clarkson Hammond May Live 2015. Dlatego jeszcze raz sprawdźcie czy obserwujecie mnie na tych profilach :)

PS: Czy może być lepszy prezent na urodziny (swoje i jak i trzecie urodziny bloga) niż możliwość zobaczenia na żywo swoich ulubionych prezenterów ? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz