24 marca 2014

(#43) Road to Poznań ...


   Odkąd tylko pamiętam zawsze chciałem odwiedzić Motor Show w Poznaniu, czyli największe targi motoryzacyjne w naszym kraju. Nie wiem dlaczego, ale zawsze nie było mi po drodze do Poznania, aż w końcu nastał ten dzień, kiedy wyruszam w drogę do poznania nowych samochodów, aby spełnić swoje kolejne motoryzacyjne marzenie.


Dlaczego akurat Motor Show Poznań, a nie Genewa/Paryż/Frankfurt ? Jestem patriotą i uwielbiam to, co polskie, a po drugie zawsze marzyłem, żeby odwiedzić te akurat targi. Do dziś zresztą pamiętam jak mój dziadek opowiadał mi o swoich wizytach na tych targach z lat 70/80. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że polskie targi nie obfitują w tyle nowości i premier co targi zagraniczne, ale i tak postanowiłem sobie, że zacznę od poznania lepiej naszych rodzimych targów. Na Genewe, Paryż i Frankfurt przyjdzie jeszcze kiedyś czas, a kto wie co wydarzy się w najbliższej przyszłości ;)

Nie chce, żeby moja wizyta na targach w Poznaniu była tylko spełnieniem moich marzeń. Bardzo chciałbym żebyś ty drogi czytelniku także coś z tej wizyty w Poznaniu wyniósł. Dlatego wpadłem na pomysł, aby to Was zapytać o to, na co mam zwrócić szczególną uwagę podczas mojej wizyty na targach, aby urozmaicić moją relacje o interesujące Was tematy/nowości/premiery.

Mając chwilkę czasu wejdziecie na stronę targów Motor Show, sprawdźcie interesujące Was premiery i dajcie mi znać w komentarzu, co chcielibyście najbardziej zobaczyć. Ja wnikliwie przejrzę Wasze komentarze i dostosuje się do Waszych pomysłów, zapytań oraz wniosków. W tym roku jest naprawdę z czego wybierać: Lamborghini, Bentleye, Porsche, Skody, Dacie, Mercedesy, Infiniti, Audi i wiele innych.

Niecierpliwie czekam więc na Wasze rady/opinie/pomysły, co wy chcielibyście zobaczyć z Motor Show 2014 ?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz