18 października 2013

(#26) Misiek i samochody ma już rok :)


   To już rok temu zaczęła się moja przygoda i podróż w świat motoryzacji napędzanej olejem napędowym i wysokooktanową benzyną. Rok w którym poznałem wiele interesujących osób ze świata motoryzacji, a także mnóstwo nowych i ciekawych samochodów oraz nowe spojrzenie na niektóre motoryzacyjne kwestie, które czasami spowodowało że zmieniłem swoje zdanie w pewnej kwestii, a czasami jeszcze bardziej utwierdziłem się  w moim dotychczasowym przekonaniu.

Mojego bloga piszę z pasji nie po znajomościach i z chęci zarobku. Na co dzień jestem studentem UJ, a wolnych chwilach pasjonatem motoryzacji. Nie pracuję w agencji reklamowej, nie mam rozlicznych znajomości w motoryzacyjnym świadku, ale staram się jak tylko mogę, aby forma jaką przybiera mój blog była jak najciekawsza i interesująca dla Was moich odbiorców. Nie chce testować miliona samochodów miesięcznie i pisać krótkich notatek na ich temat, które rozmieściłbym na 25 slajdach. Wszystko co robię chce robić z pasji, a nie dla sławy, poklasku i odwiedzin w Dzień Dobry TVN. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które moje staranie dostrzegają i dają szansę takiemu malutkiemu Miśkowi :)

Prapremiera Audi A3 w Alwerni

To wszytko o czym napisałem powyżej ma swoje niebagatelne znaczenie w mojej podróży w motoryzacyjny świat, jednak ta podróż na pewno nie trwałaby tak długo oraz nie byłaby tak owocna, gdyby nie Wy osoby, które dajecie mi wsparcie, pozytywne komentarze, lajki na facebook-u, pozytywny odzew. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak zwykły komentarz, lajk a czasami zasadna krytyka potrafi zmotywować człowieka do dalszej pracy i doskonalenia swojego warsztatu. Dlatego tak bardzo chciałbym Wam podziękować za to, że jesteście.


Skoda Yeti w Zakopanym

Zazwyczaj rocznice to moment w którym podsumowuje się dotychczasowe osiągnięcia, jednak ja nie chciałbym jeszcze podsumowywać mojej dotychczasowej działalności oraz snuć nie wiadomo jakich planów na przyszłość, a jedynie powiedzieć Wam o rzeczach pewnych, które pojawią się na blogu w trakcie urodzin Miśka, jak i jego i jego bloga.

Urodzinowe atrakcje na moim blogu:

  •  prezentacja garażu Miśka a dokładnie jego motoryzacyjnej zawartości
  •  test dwóch fantastycznych niemieckich samochodów
  • pierwszy na blogu Miśka konkurs :)

Skoda Rapid i blokowisko

Moi drodzy w tym miejscu jeszcze raz bardzo chciałbym Wam podziękować za to, że jesteście i mam gorącą nadzieję, że będziecie nadal w trakcie naszej wspólnej motoryzacyjnej drogi, która zapowiada się nad wyraz interesująco.

Dziękuję , pozdrawiam i zapraszam w dalszą wspólną motoryzacyjną drogę.

MisiekPrezentacja Lexusa LFA w Lexus Kraków

PS: W związku z urodzinami Miśka mam do Was pytanie. Czy chcielibyście Wy moi czytelnicy, aby na blogu coś się zmieniło, pojawiło się coś nowego ? Jestem otwarty na dyskusję i zmiany, dlatego czekam na Wasze propozycje :)


Jeżeli chcesz posłuchać podziękowań Miśka kliknij poniżej ;)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz